+420 723 589 330

info@kvetinyvital.cz

Dnes má svátek

1. 12. 2016

Vánoce 2016

Vánoční dekorace , luxusní adventní věnce a trendy

Pro letošní Vánoce jsme pro Vás připravily krasnou zimní kolekci nazvanou Ledové království..

Trendem a charakteristickým symbolem letošních Vánoc bude sněhová nadílka, led a bílá barevnost.

Tyto svátky se ponesou ve znamení tradic a přírodních materiálů. Stromeček si můžete napřiklad ozdobit umělým sněhem, tradičními skleněnými baňkami všech vzorů- např. zvířátka, ale i netradičními rampouchy, květy, lístky, kapičkami vody, hvězdičkami, andílky a omrzlými větvičkami.

Letos budete IN i s použitím přírodních materiálů-šišky, větvičky, mech.... Vrací se také dekor českých muchomůrek a hub.

Hitem by mělo pro tento rok být také led osvětlení a to ve tvaru svíček do oken nebo na Vánoční stromeček.

Připravily jsme pro Vas rozmanité druhy adventních věnců, věnců na dveře a jiných svícnů či dekorací, které zdobí omrzlý sníh, efekty třpytících větviček, kapek a rampouchů-TRENDY 2016

Vyberete si u nás buď z již vyrobených věnečků a dekorací nebo si jej můžete i objednat v různých barevnostech a stylech tak, aby ladily s Vaším interierem. Vyrobíme Vám dekoraci jak luxusní nebo čistě z přírodních materiálů v různých cenových kategoriích.

Vyzdobíme Vám  interier firmy, výlohu nebo recepci hotelu tak, abychom u Vás navodily příjemnou vánoční atmosferu. Aktuální realizace můžete sledovat na našem facebooku www.facebook.com/pages/Květinové-studio-Vital-Lucie-Vitíková/193218467383458?ref=hl

 img_9587-small.JPG


Sdílejte tuto stránku s přáteli Facebook Napište