+420 723 589 330

info@kvetinyvital.cz

Dnes má svátek

1. 12. 2017

Bílé Vánoce v La Vital Studiu

Bílé Vánoce podle studia La Vital 

Letošní Vánoce budou bílé! A když to nedopadne venku za okny, tak v našich domácnostech určitě.
Alespoň takový trend letos udávají floristé a dekoratéři. „V kurzu je bílá v kombinaci s pastelovými tóny – hlavně mintovou či pudrovou,“ vzkazuje Lucie Vitíková, majitelka Květinového studia La Vital Hradec Králové.

Tradiční vánoční barvy jako je červená, zlatá a stříbrná tedy letos v obchodech nepotkáme?

Ty nikdy nezmizí, pořád existuje dost lidí, pro které trendy moc neznamenají a každý rok nakupují klasiku. A vlastně proč ne,
Vánoce jsou přece o tradicích. Ačkoli letošní bílé barvě v kombinaci s pastelovými odstíny do mintova, pudrova, tyrkysova či fialova určitě doporučuji dát šanci, vypadá to skvěle.

Vánoční dekorace nejsou jen o barvách, ale také o tvarech a materiálech. Z čeho letos vybírat?

V dekoracích letos jednoznačně vede jednoduchost a vzdušnost. Bílá je sama o sobě barvou čistoty, noblesy a vznešenosti, proto se k ní krásně hodí skleněné doplňky a ozdoby, které jí dodávají ten správný šmrnc – ať už třeba vločky, hvězdičky nebo rampouchy. Velkým hitem v dekoracích jsou letos i všemožná světýlka, hlavně ty na tužkové baterie, které se dají připevnit takřka kamkoli. Pak jsou tu každoročně propírané třpytky, které rozdělují naše zákazníky na dva nesmiřitelné tábory. Pro některé je to ošklivý kýč, jiní si bez nich Vánoce naopak nedokážou představit. Velkou otázkou jsou také umělé vánoční stromečky.
Já osobně jsem zastáncem živého, protože nic vám neprovoní a nezútulní obývák tak, jako krásně rostlá jedlička. Nicméně v dnešní době pořídíte opravdu nádherné umělé stromečky, na kterých to není poznat. Prodávají se k nim navíc i vůně, takže si lze doma navodit atmosféru smrčku nebo borovice i bez opadaných větví.
 
img_9653-small.JPG

Sdílejte tuto stránku s přáteli Facebook Napište